Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області. ДОВІДКА
За січень-вересень 2012 р. в економіку Чернігівської області іноземні інвестори вклали 8,7 млн.дол.США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).
Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в економіку регіону з початку інвестування, на 1 жовтня 2012 р. склав 105,8 млн.дол.США, що становило 104,9% обсягу прямих інвестицій на початок року, та в розрахунку на одну особу – 97,5 дол.США.
Значна частина (41,1%) загального обсягу інвестицій належить інвесторам з Німеччини.
До найбільших інвесторів економіки області також входять: Польща, Кіпр, Російська Федерація, Вірґінські Острови (Брит.), Беліз, Литва, Велика Британія, Італія.
На підприємствах промисловості зосереджено 78,3% загального обсягу прямих інвестицій, на підприємствах торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 5,5%, сільського господарства, мисливства та пов’язаних із ними послуг – 3,7%.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression