Один з найбільших виробників крохмалю – «Вимал» – таки працює
Інформацію щодо зупинки виробництва чернігівського заводу «Вимал» спростував заступник директора компанії Сергій Лазар.
Про це повідомляє agrotimes.ua
Він розповів, що «Вимал» має два заводи з виробництва крохмалю в Чернігові – великий, потужністю переробки 1500 тонн на добу на вулиці Квітневій та менший – потужністю 200 тонн на добу на вулиці Інструментальній. Великий завод зупинено традиційно ще в грудні, по завершенню сезону. А менший – успішно працює й досі.
«Великий завод традиційно у нас працює тільки в сезон – з вересня до грудня, – сказав Сергій Лазар. – Великий завод технологічно не може працювати взимку. Натомість взимку ми переходимо на малий завод, де встановлено таке ж шведське обладнання, і застосовується така ж технологія, що і на великому заводі. Проте менша потужність дозволяє нам економити енергоносії. Так, проблема подорожчання енергоносіїв цього року вплинула на ціну на продукцію, збільшила її собівартість. Але ми є рентабельними, продовжуємо працювати і платити податки».
Заступник директора додав, що продукція «Вимал» продається і експортується у 25 країн світу, переважно в країни Азії.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.