Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 15:41:55

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

26.01.2022   08:32Агенцiя

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

Перший із них — один із найвідоміших в області та поза його межами сучасний навчально-виробничий комплекс, де готують конкурентоспроможних фахівців за 17 робітничими професіями. Нині тут навчаються понад пів тисячі юнаків та дівчат із різних куточків Чернігівщини та сусідніх областей. 

На базі училища з 2019 року працює Регіональний навчально-практичний центр сучасних деревообробних технологій. Це сприяє якісній підготовці верстатників деревообробних технологій, до речі, на сучасному австрійському обладнанні. А ще заклад з минулого року реалізовує дворічний проєкт регіонального розвитку «Навчально-практичний центр інноваційних технологій в лісогосподарській галузі – нова якість фахівців лісового господарства» загальною вартістю 7,7 мільйона гривень.

Не все так позитивно у Сновській гімназії. Її приміщення відновлено після пожежі, що сталася у 2016 році. Хоча класи зараз у належному стані й забезпечені сучасним обладнанням, досі не працює їдальня, приміщення якої постраждало найбільше — пожежа почалася саме звідси. 

— Наразі заклад має гарне приміщення їдальні, та для відновлення роботи необхідно закупити сучасне обладнання. На ці потреби цьогоріч передбачена субвенція. Сновська гімназія є в переліку претендентів на державне фінансування. Якщо ж не потрапить саме під ці видатки, шукатимемо інші джерела. У будь-якому разі діти мають отримати можливість харчуватися якісно та комфортно, — зазначив В’ячеслав Чаус.

У ході візиту голова ОДА оглянув також матеріально-технічну базу Сновської центральної районної лікарні. Основною проблемою цього закладу голова ОДА назвав нестачу кадрів. Спілкуючись з колективом лікарні, В’ячеслав Чаус акцентував на важливості просвітницької роботи з населенням: 

— Мова не лише про covid. Інші хвороби не чекають. Зокрема поліомієліт, ліків від якого нема. Порятунок — лише щеплення.

Ще один об’єкт уваги голови ОДА — міст через річку Снов біля села Гвоздиківка  на автомобільній дорозі державного значення Р-83 Славутич - Любеч - Ріпки - /М-01/ - Городня - /Н-28/ - Сновськ - Корюківка - Семенівка - Костобобрів - Чайкине - /Н-27/. Його капітально ремонтують в рамках президентської програми «Велике будівництво». За словами начальника Служби автомобільних доріг в області Романа Сміяненка, роботи мали бути завершені ще наприкінці 2021 року. Але через нестачу балок терміни змістилися. Наразі готовність об’єкта — 64%.
Принагідно голова ОДА поспілкувався з місцевими депутатами (робоча поїздка співпала з сесією міської ради). 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини