Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 03:27:08

На Чернігівщині випуск промислової продукції збільшився

21.11.2012   07:56

У жовтні 2012 р. випуск промислової продукції проти попереднього місяця збільшився на 3,6%. Приріст одержано в добувній, переробній промисловості, а також у виробництві та розподіленні електроенергії.

Серед основних видів діяльності переробної промисловості суттєво (в 1,6 раза) збільшилися обсяги продукції в металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів, на 8,4% – у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, на 3,6% – у виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів, на 3,0% – у машинобудуванні.     

У січні–жовтні 2012 р. порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг промислового виробництва зріс на 0,2%.

Суттєвий приріст (9,6%) одержано в добувній промисловості, а серед основних видів діяльності переробної – у хімічній промисловості (13,3%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (4,7%).

Упродовж січня–жовтня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто природного газу, вироблено торф’яних брикетів і напівбрикетів, постільної білизни, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низьковольтної електричної апаратури, устатковання електросигнального.

Серед продуктів харчування на 42,2% збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 17,2% – круп, на 12,6% – обробленого рідкого молока, на 10,8% – вершкового масла, на 9,8% – кисломолочних продуктів, на 8,7% – олії соняшникової нерафінованої.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини