Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 лютого, 08:43:04

На Чернігівщині випуск промислової продукції збільшився

21.11.2012   07:56

У жовтні 2012 р. випуск промислової продукції проти попереднього місяця збільшився на 3,6%. Приріст одержано в добувній, переробній промисловості, а також у виробництві та розподіленні електроенергії.

Серед основних видів діяльності переробної промисловості суттєво (в 1,6 раза) збільшилися обсяги продукції в металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів, на 8,4% – у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, на 3,6% – у виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів, на 3,0% – у машинобудуванні.     

У січні–жовтні 2012 р. порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг промислового виробництва зріс на 0,2%.

Суттєвий приріст (9,6%) одержано в добувній промисловості, а серед основних видів діяльності переробної – у хімічній промисловості (13,3%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (4,7%).

Упродовж січня–жовтня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто природного газу, вироблено торф’яних брикетів і напівбрикетів, постільної білизни, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низьковольтної електричної апаратури, устатковання електросигнального.

Серед продуктів харчування на 42,2% збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 17,2% – круп, на 12,6% – обробленого рідкого молока, на 10,8% – вершкового масла, на 9,8% – кисломолочних продуктів, на 8,7% – олії соняшникової нерафінованої.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини