В "Добряни" з'явиться власна молочна ферма на Чернігівщині
Група компаній "Мілкіленд", яка реалізує свою продукцію під торговими марками "Добряна" і "Коляда", має намір в січні запустити молочну ферму на Чернігівщині.
Про це повідомляє "Дєло".
"Мілкіленд", молочна група з активами в Україні, Росії та Польщі, планує в січні 2013 року ввести в експлуатацію молочну ферму в Чернігівській області проектною потужністю 6 тисяч голів.
"У січні запланована здача ферми в Чернігівській області", - повідомив директор ДП "Мілкіленд-Україна" Костянтин Лапцов.
Він зазначив, що при фермі також буде навчальний центр для обміну досвідом з іншими виробниками молока.
Лапцов уточнив, що в даний час поголів'я молочного стада компанії налічує 3,7 тисячі голів.
Група компаній "Мілкіленд" - один з п'яти найбільших виробників молочної продукції на ринках Росії та України.
В Україні групі належать 10 заводів, що виробляють широкий асортимент молочної продукції, у тому числі сири, свіжі молочні продукти і масло, які реалізуються по всій країні під торговими марками "Добряна" і "Коляда".
У Росії "Мілкіленд" виробляє молочні продукти під торговою маркою "Останкінська" на московському ВАТ "Останкінський молочний комбінат".
У липні цього року "Мілкіленд" придбав Мазовецький сироробний завод "Островія" у Польщі шляхом купівлі 100% акцій. Сума операції становила 12,1 мільйона євро.
За підсумками роботи в січні-вересні 2012 року група отримала чистий прибуток 10,73 мільйона євро, що на 22,7% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
Її консолідована виручка збільшилася на 2,6% - до 206,59 мільйона доларів.
Як повідомлялося раніше, кіпрська компанія Fromer Holding Limited заявила про намір придбати майже 99,92% акцій ПАТ "Дубномолоко".
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.