Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 02:39:46

Уряд розподілив кошти субвенції місцевим бюджетам на придбання комунальної техніки.

15.12.2021   12:01Агенцiя

Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження № 1647-р «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки».

 Цим документом затверджується розподіл субвенції обсягом 100 млн грн на придбання комунальної техніки (на здійснення авансового платежу за договором фінансового лізингу).
В Чернігівській області цього року гроші мають отримати дві громади – це більше 17 мільйонів гривень, їх розподілили між кількома підприємствами.
«Це комунальні підприємства Корюківської міської територіальної громади, а саме: КП «Корюківводоканал» 300 тис.грн та КП «Благоустрій» 528 тис.грн. Також Чернігівська міська територіальна громада для належної роботи комунального підприємства «АТП-2528» отримає з державного бюджету 16 мільйонів 700 тисяч гривень. Слід зазначити, що субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки є перехідною на наступний бюджетний період», - зазначила Олена Муравйова, консультантка з бюджетних питань Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України.

Чернігівське РВ АМУ
Офіс реформ у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини