Понад 5,9 млрд гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини за січень-жовтень 2021 року
До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-жовтні 2021 року надійшло 5,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Які податки найбільше впливають на наповнення місцевих бюджетів пояснила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
Найбільшу частку у загальній сумі (64 відс.) займає податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 3,8 млрд гривень.
Податку на майно (за земельні ділянки, житлову та нежитлову нерухомість, а також за автомобілі преміум - класу) сплачено 873 млн гривень (14,7 відс. доходів бюджетів територіальних громад). Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 819,7 млн гривень (13,8 відсотків загальної суми надходжень).
Частина решти податків і зборів становить 7,4 відс. у загальній сумі обсягу надходжень: податку на прибуток сплачено 67 млн грн, рентної плати за користування природними ресурсами – майже 137,6 млн грн, акцизного податку від реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів – 189 млн грн, плати за ліцензії на виробництво та продаж підакцизних товарів – 15,8 млн грн, екологічного податку – 17,7 млн гривень.
Найбільшу частину надходжень до місцевих бюджетів області від сплати податків забезпечили установи сфери державного управління, освіти та охорони здоров’я (26 відс. загальної суми або 1,5 млрд грн). Також у значних розмірах сплачено податки представниками галузі сільського господарства (19,8 відс. або 1,1 млрд грн) та промисловості (13,7 відс. або 815,7 млн грн). Від громадян надійшло 891 млн грн податків з підприємницької діяльності та плати за майно (15 відс. загальної суми).
Суб’єктами господарювання, що працюють у сфері торгівлі та громадського харчування, сплачено 474 млн грн (8 відс. доходів місцевих бюджетів), транспорту – 314,5 млн грн (5,3 відс.), галузі лісового господарства – 187,6 млн грн (3 відс.), будівництва – 87 млн грн (1,5 відс.).
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відбулася координаційна зустріч з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом 13:43
Днями в області працюють представники низки агенцій ООН, щоб скоординувати роботу у сфері запобігання та реагування на сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СНПК).
У Ніжині слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо водія, який спричинив смертельну ДТП 13:17
Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління Чернігівської області завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 46-річного чоловіка, який здійснив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині.
Чернігівська політехніка – серед 10 українських університетів, які готуватимуть фахівців із безбар’єрності 12:46
Міністерство розвитку громад та територій затвердило освітні програми підвищення кваліфікації для фахівців із безбар’єрності, які розробили 10 українських університетів.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного, який завдав ножових поранень своєму знайомому 12:15
У Носівці поліцейські затримали чоловіка, який під час конфлікту на ґрунті спільного вживання алкоголю тяжко поранив ножем свого знайомого. Потерпілого госпіталізували, а зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 11:34
23 березня, близько 13-ї години, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ поблизу села Зруб сталась ДТП.