Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 30 серпня, 00:27:49

ТОВ «СП «Агродім» потрібний електромеханік

23.11.2021   09:51Агенцiя

Робота є… на сучасному агропромисловому підприємстві «Агродім», що на Бахмаччині. Наразі туди потрібен електромеханік.

 

Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, а отже, соціальний пакет, та обіцяє заробітну плату 10 тис. грн., безкоштовне харчування та в разі потреби забезпечення житлом. ТОВ «СП «Агродім» спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових та олійних культур та розведенні худоби.

Загалом протягом січня-жовтня 2021 року Бахмацькою районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості було укомплектовано 87 вакансій підприємства із 105 заявлених роботодавцем. Серед працевлаштованих водії, трактористи-машиністи, охоронники, кухарі тощо.

Отож, якщо вас зацікавила вакансія «електромеханік», звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу обласного центру зайнятості.

Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини