Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 лютого, 05:13:36

Проект Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2022 рік погодив виконком

15.11.2021   11:56Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 11 листопада погодив проект Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2022 рік. Основні її пріоритети – забезпечення життєдіяльності та розвитку міста, соціальна орієнтованість і створення комфортних умов для мешканців і гостей міста Чернігова.

Тож основні завдання на 2022 рік визначені такими:
удосконалення процесу надання медичних, освітніх та транспортних послуг з урахуванням досвіду роботи в умовах пандемії;
оновлення об’єктів інженерної інфраструктури;
безперебійне забезпечення споживачів міста комунальними послугами з дотриманням ощадливого споживання енергетичних ресурсів.
 

Крім того, у наступному році для розвитку соціальних сфер (освіти та медицини) планується:

проведення капітальних ремонтів лікарняних і навчальних закладів із застосуванням енергозберігаючих технологій, придбання нового обладнання та устаткування;
 початок будівництва початкової школи з дошкільним відділенням в мікрорайоні «Бобровиця».
В транспортній галузі продовжиться робота у напрямку реформування системи мобільності міста, зокрема: оновлення рухомого складу транспортних засобів, встановлення інформаційних табло на зупинках, впровадження системи електронного квитка в автобусах середньої та малої місткості.

У галузі житлово-комунального господарства зусилля зосередяться на забезпеченні якісної роботи комунальних служб та оновленні об`єктів інфраструктури і благоустрою.

Планується реалізувати проєкти:

 з реконструкції скверу ім. М.Попудренка,
 влаштування паркових зон напроти Академії Пенітенціарної служби та біля музичної школи №1 імені Стефана Вільконського.
Крім того, будуть проводитись реконструкція водопровідних мереж, будівництво централізованої каналізації, поточні та капітальні ремонти доріг і внутрішньодворових проїздів, а також улаштування майданчиків з напівзаглибленими контейнерами для ТПВ і встановлення систем відеоспостереження.

У сфері підприємництва, серед іншого, планується:

удосконалити електронні сервіси для підприємців на ресурсах Центру надання адміністративних послуг;
продовжити ресурсну та медійну підтримку місцевих товаровиробників;
напрацювати «дорожню карту» для покращення конкурентоспроможності міста у рамках проекту USAID.
У галузі культури й туризму основні заходи будуть зосереджені:
на облаштуванні музею Чернігова у будівлі Поштової станції губернського казначейства;
на апробації нових комплексних туристичних продуктів;
на здійснені промоції міста.

У сфері спорту очікується завершення узгодження технічної документації для будівництва Палацу Спорту у місті Чернігові, проведення реконструкції ряду спортивних об’єктів на території навчальних закладів міста та у житловій забудові.

Програма розроблена на виконання вимог Бюджетного кодексу України та Закону «Про місцеве самоврядування в Україні». Завдання і заходи Програми ґрунтуються на узагальнених пропозиціях структурних підрозділів міської ради та відповідних цільових програмах, з урахуванням прогнозних можливостей міського бюджету на наступний рік. Структура Програми відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку…».

Після погодження виконкомом проект Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2022 рік виноситиметься на розгляд Чернігівської міської ради.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини