За 10 місяців цього року доходи місцевих бюджетів області склали майже 6,26 мільярда гривень
У порівнянні з січнем-жовтнем 2020 року доходи загального фонду місцевих бюджетів поточного року збільшилися на 919,7 млн грн (або на 17,2%) і склали 6 259,1 млн (без урахування міжбюджетних трансфертів з держбюджету).
Домінантну позицію в структурі доходів займає податок та збір на доходи фізичних осіб — 3 816,3 млн грн. Це на 18,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
На виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ, що утримуються з місцевих бюджетів, з початку цього року направлено близько 5,7 млрд гривень.
Видатки на галузі бюджетної сфери проводяться в межах фінансових можливостей місцевих бюджетів з дотриманням встановлених соціальних стандартів, ефективного використання коштів, першочергового фінансування захищених статей витрат і пріоритетних видатків.
За повідомленням Департаменту фінансів
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 12 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 17:31
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Про старт опалювального сезону на Чернігівщині – на нараді в ОВА 16:41
Початок опалювального сезону – готовність і проблемні питання обговорили на онлайн-нараді в Чернігівській ОВА. Серед присутніх – начальник ОВА В’ячеслав Чаус і керівник АТ «Облтеплокомуненерго» у Чернігові Олексій Щербина.
Чернігівці можуть підготуватися до іспиту з ПДР безоплатно — як і де навчатися 16:18
У Чернігові стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — містян готуватимуть до іспиту та вчитимуть безпеці на дорозі. Старт навчання у листопаді, набирають дві навчальні групи.
Хто сьогодні найбільш затребуваний у роботодавців Чернігівщини та чи є шанси знайти роботу у 60+? 15:35
Про це знають у обласній службі зайнятості.На сьогодні найбільше вакансій налічується у переробній промисловості, сільському господарстві, торгівлі, освіті, охороні здоров’я, державному управлінні й обороні.
Прокуратура вимагає повернути майновий комплекс ДП «Шабалинівський спиртовий завод» у державну власність 15:09
За результатами моніторингу прокурорами публічних баз веб-даних встановлено, що територіальним відділенням Фонду державного майна України проведено аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – єдиного майнового комплексу ДП «Шабалинівський спиртовий завод» та укладено з приватним товариством (переможцем аукціону) договір купівлі-продажу.