Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 21:56:00

Пошук роботи для Ані тривав кілька тижнів і закінчився успішно

05.11.2021   08:02Агенцiя

Робота існує для тих, хто її шукає… І це дійсно так, бо не даремно ж кажуть, що під лежачий камінь вода не тече.

Це добре усвідомлювала Анна Алійник, яка на початку вересня звернулася за допомогою до Городнянської філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

 Їй хотілося знайти роботу якнайшвидше, і щоб за фахом - бухгалтером. Про це дівчина відразу повідомила своєму кар’єрному раднику – фахівцю, який допомагає безробітному в пошуку роботи. Анна прислухувалась до його порад, чітко виконувала рекомендації. Зокрема, відвідала інформаційний семінар з питань зайнятості, отримала профконсультацію, під час якої їй допомогли скласти резюме, ознайомили з правилами ведення співбесіди з роботодавцем тощо. А вже при наступному відвідуванні служби зайнятості кар’єрний радник  запропонував розглянути вакансію головного бухгалтера в Городянському МСТ.

І хоча на  вакантне місце Анна була не єдиною кандидатурою, проте це її не злякало. Зустріч з роботодавцем  пройшла вдало. Перевагою стала чітка мотивація безробітної, бажання працювати та готовність вчитися новому.  

Пошук роботи для Анни Алійник з Городні тривав кілька тижнів і закінчився успішно – працевлаштуванням. Тож побажаємо їй успіхів на новій роботі, нехай праця  приносить задоволення.

Прес-служба Чернігівського обласного центру зайнятості, т.678-675

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини