Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 01:36:26

Пошук роботи для Ані тривав кілька тижнів і закінчився успішно

05.11.2021   08:02Агенцiя

Робота існує для тих, хто її шукає… І це дійсно так, бо не даремно ж кажуть, що під лежачий камінь вода не тече.

Це добре усвідомлювала Анна Алійник, яка на початку вересня звернулася за допомогою до Городнянської філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

 Їй хотілося знайти роботу якнайшвидше, і щоб за фахом - бухгалтером. Про це дівчина відразу повідомила своєму кар’єрному раднику – фахівцю, який допомагає безробітному в пошуку роботи. Анна прислухувалась до його порад, чітко виконувала рекомендації. Зокрема, відвідала інформаційний семінар з питань зайнятості, отримала профконсультацію, під час якої їй допомогли скласти резюме, ознайомили з правилами ведення співбесіди з роботодавцем тощо. А вже при наступному відвідуванні служби зайнятості кар’єрний радник  запропонував розглянути вакансію головного бухгалтера в Городянському МСТ.

І хоча на  вакантне місце Анна була не єдиною кандидатурою, проте це її не злякало. Зустріч з роботодавцем  пройшла вдало. Перевагою стала чітка мотивація безробітної, бажання працювати та готовність вчитися новому.  

Пошук роботи для Анни Алійник з Городні тривав кілька тижнів і закінчився успішно – працевлаштуванням. Тож побажаємо їй успіхів на новій роботі, нехай праця  приносить задоволення.

Прес-служба Чернігівського обласного центру зайнятості, т.678-675

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.