Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 19:18:09

Чернігівський автозавод виготовив 12 автобусів для шкіл Закарпаття

03.11.2021   08:53Агенцiя

Сільські та гірські школи Закарпатської області отримали партію з 12 нових автобусів компанії «Еталон», які виготовили на Чернігівському автозаводі.

Щороку з державного бюджету надається субвенція на закупівлю шкільних автобусів для забезпечення регулярного безоплатного перевезення до місць навчання, роботи й додому учнів та педагогічних працівників, які проживають на відстані понад 2 кілометри.

Так, шкільні автобуси отримали такі заклади середньої освіти Закарпаття:

    опорний заклад освіти «Вільховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області»;
    Перечинський ліцей Перечинської міської ради;
    Дубівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Дубівської селищної ради Тячівського району;
    Ільницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Іршавської міської ради;
    Плосківський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району;
    Великоберезнянський ліцей Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району;
    Кам’яницький опорний заклад загальної середньої освіти Оноківської сільської ради;
    Великоберезький ЗЗСО ім. Добраі Петера Великоберезької сільської ради Берегівського району;
    Углянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району;
    Середньоводянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Солотвинської селищної ради Тячівського району;
    Неліпинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Неліпинської сільської ради;
    Синевирсько-Полянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Синевирської сільської ради Хустського району.

Загальна сума, яку було витрачено на закупівлю автобусів, склала 20,9 млн гривень.

Наразі на Закарпатті працює 249 шкільних автобусів, які забезпечують безоплатне підвезення жителів області до навчальних закладів.

джерело

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини