Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 07:26:37

Відбір громад до участі в проєкті з вдосконалення місцевого врядування

01.11.2021   16:13Агенцiя

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги продовжує відбір громад для участі в проєкті «Посилення демократичного врядування в Центральній та Північній Україні» за підтримки National Endowment for Democracy.


До участі в проєкті будуть відібрані 30 старостатів з 10 територіальних громад в Чернігівській, Сумській та Хмельницькій областях.

Чому потрібно податися на участь:

ШКОЛА СТАРОСТ.
Представники обраних старостатів візьмуть участь у Школі старост – платформі для зростання потенціалу старост та громад, які вони очолюють.

Школа старост включатиме тижневий онлайн-курс, що охоплюватиме такі питання:

● староста – лідер громади;

● розвиток громадської активності в громаді. Створення та діяльність органів самоорганізації громадян (ОСН);

● аналіз можливостей та потреби старостату. Основи стратегічного планування на рівні старостату.

По завершенню онлайн-курсу в кожному проєктному регіоні відбудеться офлайн тренінг для старост громад, де будуть розглянуті наступні теми:

● активізація громади через трансформаційне лідерство.

Цей курс використовує рефлексивний та базований на досвіді підхід, щоб заохотити учасників аналізувати та коригувати свій стиль керівництва через призму трансформаційного лідерства, щоб вони могли внести позитивні зміни у свої громади. Учасники отримають допомогу в розробці особистого плану дій з активізації своїх громад.

● стратегії побудови згуртованої команди.

У цьому курсі учасники дізнаються, як створити більш згуртовану команду, зосередившись на вдосконаленні у трьох сфер: спілкування, співпраця та довіра. Будуть розглянуті конкретні стратегії покращення комунікації та сприяння співпраці між членами команди.

● як працює самоврядування: створення підвалин для досягнення результатів.

Цей курс вивчає основні елементи самоврядування в Україні, структуру органів місцевого самоврядування, роль центральних органів, політику та бюджетні цикли.

2. ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ.
Разом з місцевими активістами у співпраці з обраними старостатами буде проведено громадський аудит інструментів місцевої демократії у ваших громадах.

В ході аудиту буде проаналізований стан реалізації таких інструментів місцевої демократії, як петиції, громадські слухання, громадські ініціативи тощо.

Також буде надаватися підтримка створенню громадських рад у ваших старостатах. Громадська рада стане надійним помічником та опорою старости.

3. СТРАТЕГІЧНИЙ РОЗВИТОК ВАШОЇ ГРОМАДИ.

Наша команда проведе дослідження соціально-економічного середовища кожної цільової громади та надасть підтримку в проведенні стратегічних сесій та розробці проєктів стратегій розвитку кожного старостату, що візьмуть участь в проєкті.

Участь в проєкті безплатна.

В разі проведення офлайн заходів Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги забезпечить проїзд, проживання та харчування учасників.

Для участі в проєкті необхідно заповнити наступну анкету за посиланням
Дедлайн: 25 листопада 2021 р.

Контакти:

Чернігівська область – Катерина Данькова, моб.: 063-158-32-46,
e-mail: katrina.dankova@gmail.com

Сумська область – Наталія Єсіна, моб.: 095-931-11-10,
e-mail: nataliesinasumy@gmail.com

Хмельницька область – Віталій Місяць, моб.: 067-380-14-40,
e-mail: misiats.vitalii@gmail.com

Детально.

Департамент економічного розвитку
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини