Малий та середній бізнес Чернігівщини забезпечили більше половини податкових надходжень до бюджетів
У січні-вересні 2021 року суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу Чернігівщини сплачено до бюджетів понад 5 млрд грн податків і зборів, що становить понад 50 відс. загальної суми надходжень.
Зокрема, до державного бюджету представниками середнього бізнесу спрямовано майже 1,6 млрд грн податків і зборів (33 відс. доходів бюджету), малого бізнесу та мікропідприємництва – 1 млрд грн (21 відс.).
До місцевих бюджетів усіх рівнів від суб’єктів середнього підприємництва надійшло майже 1,1 млрд грн (близько 21 відс. загальної суми) та від малого бізнесу – 1,3 млрд грн (майже 26 відс.).
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.