«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон
5 листопада відбудеться онлайн-аукціон з приватизації майнового комплексу Державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський». Об’єкт розташований за адресою: Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Монастирська, 2а.

До складу єдиного майнового комплексу, побудованого у 2005 році, входить:
-
будівля готелю (чотири поверхи та надбудова) площею - 4752,7 кв. м.;
-
будівля котельні і гаражу площею - 131,2 кв.м.
Загальна площа будівель та споруд - 4883,9 кв. м
У готелі наявні 30 номерів, які представлені в чотирьох категоріях: стандарт, напівлюкс, люкс, апартаменти. Кожен номер обладнаний всім необхідним, а саме: кондиціонером, сейфом, і окремою ванною кімнатою з цілодобовим водопостачанням. Для зручності та безпеки гостей в усіх номерах передбачені електронні замки, супутникове телебачення та інтернет доступ.
Також, у «Готель «Слов’янський» є конференц-зала, яка вміщує до 40 осіб, обладнана всім необхідним для проведення конференцій, ділових зустрічей, корпоративних і приватних заходів.
На базі готелю функціонує ресторан на дві зали – велика, на 100 місць та мала, на 30 місць.
До комплексу також входять: салон краси, тренажерний зал, більярд-клуб, турецька лазня, сауна з басейном, диско-бар на 75 чол.
Земельна ділянка не сформована.
Стартова ціна об’єкта приватизації становить 50 991 045 грн.
Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 4 листопада.
Детальніше про об’єкт: https://bit.ly/2MyqJpx .
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.