Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 00:25:59

Найбільша громада Прилуцького району готує Стратегію розвитку

15.10.2021   16:23Агенцiя

12 жовтня відбулося друге засідання робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Сухополов’янської сільської територіальної громади на найближчі п'ять років.

 Роботу розподіліили на теоретичну та практичні частини в ході яких розробляли актуальні для громади проекти та анкетидля опитування населення.

Інформує Сухополов'янська ОТГ

Під час теоретичної частини учасники розглянули презентацію актуального стану, основних тенденцій соціально-економічного розвитку та загальної характеристики  Сухополов’янської сільської територіальної громади.

Так, відповідно до затвердженого графіка розробки Стратегії протягом вересня 2021 року у територіальній громаді проводилося опитування стосовно умов життя та якості послуг, що надаються населенню. На засіданні робоча група розробила та затвердила форми анкет для опитування мешканців територіальної громади та керівників підприємств.

Під час практичної роботи учасників розподілили на три групи для обговорення, розробки та презентації  реальних проектів (заходів, програм) відповідно до стратегічних цілей.

"Навчання пройшло  конструктивно, злагоджено та результативно. Усі напрацьовані проектні пропозиції будуть враховані та відображені в проекті Стратегії. Звертаємо Вашу увагу на те, що з середини жовтня 2021 року розпочнеться громадське обговорення  Стратегії" - йдеться у матеріалі.

Фото: Сухополов'янська ОТГ

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини