На Чернігівщині міліція затримала молодика, який убив свою співмешканку
Усього декілька годин знадобилося працівникам Бахмацького райвідділу внутрішніх справ аби затримати 25-річного молодика, який у п'яному чаду задушив свою 65-річну співмешканку.
![](/uploads/595-m.jpg)
Причиною вбивства стала сцена ревнощів. Повідомлення про смерть 65-річної місцевої жительки надійшло до чергової частини Бахмацького райвідділу міліції, що на Чернігівщині від сусідів.
Для з'ясування всіх обставин події на місце пригоди негайно виїхала слідчо-оперативна група в повному складі.
У помешканні потерпілої міліціонери знайшли тіло жінки зі слідами удушення та травмою голови. До пошуків убивці були мобілізовані усі наявні сили й засоби райвідділу. Досвідчені оперативники з'ясовували коло знайомств покійної, дільничні інспектори провели подворові обходи.
Оперативники після спілкування з сусідами загиблої одразу отримали обґрунтовані підстави підозрювати у вбивстві співмешканця. Сусіди розповіли міліціонерам про загиблу, що вона жила зі своїм 25-річним співмешканцем. Чолов'яга приїхав з іншої області, жив у родичів, а потім познайомився з жінкою, яка була на сорок років його старша і перейшов до неї жити. Молодик ніде не працював, пара жила на одну пенсію жінки, натомість оковиту любили обоє.
Чергове застілля закінчилося сваркою через ревнощі. Тоді захмелілий і розлючений чоловік вдарив свою співмешканку молотком по голові, а коли жінка впала на підлогу, задушив її подушкою. Прихопивши з кишені вбитої 10 гривень, а з двору господарства алюмінієві каструлі, кришки, друшляки, пательні й велосипед, пішов до свого знайомого продовжувати пиятику.
А коли до молодика прийшло усвідомлення що він накоїв, то повернувся назад в будинок, забрав мисливську зброю, набої і втік.
Міліціонери розуміли, що убивця намагатиметься утекти, тож перекрили всі шляхи для відступу, в тому числі вокзали. Заходи дали позитивний результат - утікача невдовзі затримали в сусідньому селі. Чолов'яга відпиратися не став, а одразу ж зізнався у скоєному.
Наразі зловмисника затримано та поміщений до слідчого ізолятора. Порушено кримінальну справу за ч. 1 та 2 статті 185 (крадіжка), ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство), що карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.