Платниками Чернігівщини протягом вересня сплачено понад 1 млрд грн податків та зборів та 530 млн грн єдиного внеску
У вересні 2021 року платниками Чернігівщини до бюджетів усіх рівнів сплачено понад 1 млрд грн податків та зборів. Надходження збільшились майже на 16 відсотків у порівнянні до вересня минулого року.
Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк представникам регіональних засобів масової інформації.
Близько 45 відсотків від загальної суми - 464 млн грн спрямовано до державного бюджету. Приріст до минулого року склав 17 відсотків. Серед показників, що вплинули на збільшення надходжень: перевищення минулорічного факту по збору податку на додану вартість на 6 відс., рентній платі за користування надрами, лісовими та водними ресурсами – майже на 62 відс., податку на доходи фізичних осіб та військовому збору – на 15 відсотків.
У динаміці наповнення місцевих бюджетів, які отримали 55 відсотків від загальної суми сплачених податків і зборів – 571 млн грн, також спостерігається позитивна динаміка, - зазначила Людмила Слотюк. Надходження збільшились майже на 15 відсотків у порівнянні до вересня минулого року.
Найбільшу частку у наповненні місцевих бюджетів (72 відс.) складає податок на доходи фізичних осіб – 411 млн гривень. Від сплати податку на майно (за земельні ділянки, нерухомість та транспорт) місцевими бюджетами отримано 84 млн грн, єдиного податку на підприємницьку діяльність – майже 44 млн грн, акцизного податку від реалізації алкоголю, тютюну та пального - 19,5 млн гривень.
Крім того, страхувальниками сплачено 530 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, чим забезпечено приріст надходжень порівняно з минулорічними на 19 відс. або на 85,5 млн гривень.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.