Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 19:03:42

У Чернігові обговорили питання співпраці з ПРООН у напрямку розвитку бізнесу

07.10.2021   12:49Агенцiя

Участь Ліги ділових та професійних жінок у проєктах, що реалізуються за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, обговорили вчора учасники зустрічі в Агенції регіонального розвитку.

Обговорювані проєкти стосуються створення стандартів ведення бізнесу та запровадження системи саморегулювання, зміцнення бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств, розширення економічних можливостей жінок та подолання гендерних стереотипів у веденні бізнесу.

Участь у заході взяли Дафіна Герчева, постійна представниця ПРООН в Україні, Віктор Мунтян, керівник Програм відновлення та розбудови миру, ПРООН, Максим Борода, керівник проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні», заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов, представниці Ліги ділових та професійних жінок.

За словами голови правління Ліги Юлії Заїки, ця громадська організація має на меті зробити бізнес в Україні ефективним, а жінок — успішними та компетентними. Для цього й реалізуються різноманітні програми та проєкти, проводяться тренінги, бізнес-фести, бізнес-сніданки, нетворкінг та інші нові формати діяльності, які об’єднують підприємниць, збагачують їх новим досвідом, відкривають нові перспективи.

У ході зустрічі були обговорені різні аспекти розвитку організаційної, управлінської та фінансової спроможності бізнес-об’єднань, а також конкретні проблеми ведення бізнесу під час пандемії ковіду, шляхи їх подолання та відновлення фінансових, кадрових та психологічних ресурсів.

— Дякую за змістовну зустріч. Цікаво було би провести хоча б один робочий день з кожною із вас. Думаю, у вас багатому чому можна навчитися, — підсумувала розмову постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Герчева.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини