Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 жовтня, 19:18:49

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році

22.09.2021   10:07Агенцiя

Із людьми цієї професії ми зустрічаємось щодня.

Продавець – одна з найпоширеніших і водночас найзатребуваніших професій. З початку 2021 року в базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось понад 700 пропозицій роботи за фахом продавець і суміжних з ним. Наразі актуальними є близько півсотні вакансій.

Безкоштовно здобути такі професії, як «продавець продовольчих товарів», «продавець непродовольчих товарів», «продавець з лотка на ринку», «касир торговельного залу» безробітним пропонує служба зайнятості. Навчатися можна в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти, а також у Донецькому, Дніпропетровському, Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Луганському, Рівненському, Сумському, Харківському та Херсонському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Крім того, в цих навчальних закладах можна підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення за різноманітними навчальними програмами відповідного професійного спрямування.

Безробітним, бажаючим працювати в сфері торгівлі, служба зайнятості також пропонує пройти стажування або навчання за індивідуальними навчальними планами і програмами безпосередньо в роботодавця.

Щодо кар’єрного зростання, то за наявності гарних рекомендацій продавець може стати асистентом менеджера (старшим продавцем, адміністратором магазина), помічником візуального мерчендайзера, товарознавцем, менеджером з продажу, менеджером по закупівлям, логістом або навіть директором салону (магазину).

Отже, не чекайте! Обирайте професію та навчайтеся з нами! Телефонуйте (0462)77-90-31 – відділ організації профнавчання Чернігівського обласного центру зайнятості або ж звертайтеся до найближчого центру (філії) зайнятості.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 12 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 17:31

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Про старт опалювального сезону на Чернігівщині – на нараді в ОВА 16:41

Початок опалювального сезону – готовність і проблемні питання обговорили на онлайн-нараді в Чернігівській ОВА. Серед присутніх – начальник ОВА В’ячеслав Чаус і керівник АТ «Облтеплокомуненерго» у Чернігові Олексій Щербина.

Чернігівці можуть підготуватися до іспиту з ПДР безоплатно — як і де навчатися 16:18

У Чернігові стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — містян готуватимуть до іспиту та вчитимуть безпеці на дорозі. Старт навчання у листопаді, набирають дві навчальні групи.

Хто сьогодні найбільш затребуваний у роботодавців Чернігівщини та чи є шанси знайти роботу у 60+? 15:35

Про це знають у обласній службі зайнятості.На сьогодні найбільше вакансій налічується у переробній промисловості, сільському господарстві, торгівлі, освіті, охороні здоров’я, державному управлінні й обороні.

Прокуратура вимагає повернути майновий комплекс ДП «Шабалинівський спиртовий завод» у державну власність 15:09

За результатами моніторингу прокурорами публічних баз веб-даних встановлено, що територіальним відділенням Фонду державного майна України проведено аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – єдиного майнового комплексу ДП «Шабалинівський спиртовий завод» та укладено з приватним товариством (переможцем аукціону) договір купівлі-продажу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини