На Чернігівщині школярів побалують новорічними цукерками у порівнянні з Миколаєвом
Регіональні органи освіти за результатами тендерів уклали угоди на придбання кондитерських виробів на загальну суму 259 тис грн.
Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
«Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Чернігівської облради 26 жовтня замовив ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика» «Стріла» 4200 подарункових наборів на суму 138,6 тис грн. Набори вартістю 33 грн. повинні мати вагу 600 грамів, до нього мають входити цукерки шоколадні і глазуровані, а також неглазуровані за виключенням желейних цукерок, тоффі негазованого та карамелі.
Управління освіти Миколаївської міськради 2 листопада замовило ПП «Лексус-М» 7114 новорічних наборів на суму 121 тис грн. Набори по 17 грн. повинні мати вагу 270 грамів. Половину набору мають складати шоколадні цукерки, половину – карамельки та желейні.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.