Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 18:52:05

Нова пошта відкрила автоматизований сортувальний термінал у Чернігові

18.08.2021   17:35Агенцiя

Влітку у Чернігові відкрився новий сучасний сортувальний термінал, що здатен обробляти 120 посилок на хвилину

Він оснащений автоматичними сортувальними лініями для прискореної обробки посилок, які допомагають зберегти високу швидкість доставки Новою поштою при постійному зростанні обсягів відправлень. Завдяки автоматизації час знаходження посилки на сортувальному терміналі складає лише 2 хвилини.

«Автоматичне сортування посилок забезпечує точність та швидкість сканування і майже повністю виключає вплив людського фактору, що допомагає нам зберегти якість доставки для клієнтів на належному рівні. Ми активно розвиваємо мережу відділень, відповідно зростає й навантаження на існуючі сортувальні термінали. Якісна робота мережі можлива лише за умови правильного функціонування кожної ланки у логістичному ланцюжку», - говорить Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Постановочних місць для авто у терміналі - 43, телескопічних конвеєрів для завантаження й вивантаження – 6. Кількість населених пунктів, для яких сортуються посилки на терміналі – 67. В роботі терміналу задіяно 74 працівники.

У 2021 році Нова пошта почала відкривати технологічні сортувальні термінали не лише у містах-мільйонниках, а й у обласних центрах та містах, де проходять ключові логістичні маршрути. Крім Чернігова, влітку термінали запрацювали ще у Миколаєві, Івано-Франківську, Сєвєродонецьку та Рівному.

Невдовзі нові термінали відкриються ще в кількох містах. У планах Нової пошти – оновити та автоматизувати сортувальні центри у більшості обласних центрів.
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини