Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 08:28:28

Більше 90 мільйонів гривень отримала обласна лікарня у 2020-2021 від держави та області на обладнання та ремонти

07.08.2021   10:15Агенцiя

Святкування 70-річного ювілею Чернігівської обласної лікарні відбулося сьогодні, 6 серпня, у приміщенні обласного філармонійного центру.

Святкування 70-річного ювілею Чернігівської обласної лікарні відбулося сьогодні, 6 серпня, у приміщенні обласного філармонійного центру. Працівників закладу привітали голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, голова обласної ради Олена Дмитренко із заступниками, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Під час виступу голова ОДА подякував працівникам обласного медзакладу і наголосив, що людське життя є найвищою цінністю, і саме працівники лікарні першими стоять на його захисті.

В’ячеслав Чаус підкреслив, що останніми роками значно покращилась матеріальна база лікарні та умови для надання медичної допомоги.

– Загалом за два останні роки від держави та області заклад отримав понад 90 мільйонів гривень, за які закуплено сучасне обладнання та відремонтовано ряд відділень. Завдяки президентській програмі EMERGENCY нещодавно оновилось приймальне відділення, – сказав голова ОДА.

На сьогодні між Чернігівською обласною лікарнею та Національною службою здоров’я України підписано договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій на 18 пакетів медичних послуг – найбільше в області. Функціонує 32 відділення, всього більше 1400 працівників.

Протягом року до закладу звертаються (амбулаторно) понад 150 тисяч пацієнтів із міст та районів області. А високоспеціалізовану стаціонарну медичну допомогу отримують більше 22 тисяч осіб.

У хірургічних відділеннях стаціонару щорічно виконується понад 13 тисяч оперативних втручань (фактично — кожне третє-четверте в області) високого ступеню складності.

До речі, цього року стартували роботи з реконструкції будівлі хірургічного корпусу обласної лікарні, на що виділено 11 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.

Під час урочистої частини голова Чернігівської ОДА вручив нагороди та відзнаки працівникам обласної лікарні.

Указом Президента України за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я та надання кваліфікованої медичної допомоги почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно МАРЦИНКЕВИЧУ Олександру Олександровичу – завідувачу неврологічного відділення з ліжками для хворих з порушенням мозкового кровообігу комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради.

Наказом Міністерства охорони здоров’я України почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України нагороджено:

ІГНАТЬЄВУ Лідію Олексіївну – лікаря-хірурга-стоматолога відділення щелепно-лицьової хірургії та хірургічної стоматології;

ШУЛЬГУ Людмилу Олександрівну – лаборанта старшого централізованої клініко-діагностичної лабораторії.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 70-річчя комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

АНДРЄЄВА Анатолія Єгоровича    — лікаря-нейрохірурга нейрохірургічного відділення;

МИХАЙЛЕЦЬ Людмилу Павлівну — сестру медичну старшу ревматологічного відділення.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено ГУБАР Наталії Володимирівні — лікарю-ендокринологу ендокринологічного відділення.

Для колективу Чернігівської обласної лікарні та гостей заходу виступили артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

Призерки боксерських змагань зі спортивного клубу «Берег»

Призерки боксерських змагань зі спортивного клубу «Берег» 08:23

Про Ічнянський спортивний клуб «Берег» знають не тільки в Чернігівській області та Україні, адже не одна вихованка та вихованець цього закладу стали призером міжнародних боксерських змагань. Сьогодні розповімо про деяких з боксерок.

Начальник поліції Чернігівщини відзначив кращий підрозділ за підсумками роботи у 2021 році

Начальник поліції Чернігівщини відзначив кращий підрозділ за підсумками роботи у 2021 році 08:16

Керівник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області дав оцінку роботі всіх підрозділів та вручив поліцейським ключі від сучасних службових автомобілів.

Фахівці Чернігівської ОДА та відповідні служби допомогають громадам ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації

Фахівці Чернігівської ОДА та відповідні служби допомогають громадам ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації 08:08

У другій половини дня п’ятниці 14 січня та в ніч на 15 січня шквальний вітер по області пошкодив лінії електропередач, повністю або частково позривав дахи, повалив десятки дерев у всіх районах Чернігівської області.

17 січня - який день, свято та прикмети

17 січня - який день, свято та прикмети 07:58

17 січня у світі відзначають День дитячих винаходів, в Ізраїлі Новий рік плодових дерев, у США День Мартіна Лютера Кінга, католицька церква вшановує пам'ять святого Антоніо, а у православних - Собор 70 апостолів і День преподобномученика Зосими, пустельника Киликійського.