Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 03:19:53

Чернігів бере участь у програмі USAID з підвищення конкурентоспроможності міст України

06.08.2021   13:32Агенцiя

5 серпня 2021 року Чернігівську міську раду з робочим візитом відвідали представники Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на чолі з керівником цієї програми паном Девідом Андерсоном, а також представники громадської організації «Електронна республіка».

Зустріч провів секретар міської ради О. Ломако, учасниками зустрічі також були представники структурних підрозділів міської ради.

Чернігівській міській раді були представлені результати поглибленого аналізу звіту Індексу конкурентноспроможності міст (ІКМ) 2019-2020 за окремими компонентами, за результатами якого місто Чернігів посіло 6-ту сходинку зі значенням– 62,88 бала. Таким чином, Чернігів належить до групи міст із високим ІКМ.

Довідково: ІКМ - це агрегований індикатор, що складається з 10 компонентів врядування (субіндексів) для оцінки конкурентоспроможності міст:

Кожен компонент містить один або декілька вимірів, інформація для яких заснована на статистичних даних або даних опитування бізнесу.

5 міст: Чернігів, Кропивницький, Миколаїв, Суми та Тернопіль включені до Програми покращення Індексу конкурентноспроможності міст, яка допоможе містам поліпшити бізнес-клімат за ключовими показниками Індексу. Також Чернігів входить у Міжміську групу з покращення бізнесклімату.

З кращими практиками органів місцевого самоврядування відтепер  можна буде ознайомитись  на веб-платформі Міжміської групи з покращення бізнесклімату: https://erepublic.org.ua/ikm.

За результатами зустрічі було прийнято рішення про напрацювання дорожньої карти  з покращення ІКМ для м. Чернігова та узгоджені відповідні кроки по співпраці.

У той же день представники Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» провели зустріч з представниками бізнес-спільноти м. Чернігова, що відбулась у приміщенні Агенції регіонального розвитку. Темою для обговорення стали бачення підприємців щодо умов для розвитку бізнесу в місті, існуючих проблемних питань, а також рівень співпраці і порозуміння з владними структурами.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.