Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 10:30:54

На конкурс ДФРР в області попередньо відібрано 57 проєктів

05.08.2021   21:50Агенцiя

Обласна комісія з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР, сьогодні на своєму черговому засіданні вирішила допустити до оцінювання 57 з 82 поданих на конкурс проєктів.

Відхилені 25 заявок не відповідають вимогам Постанови КМУ або мають помилки чи неточності у проєктно-кошторисній документації.

Як зазначила голова комісії, перша заступниця голови облдержадміністрації Олена Бойко, до процедури підготовки, оцінки та відбору конкурсних заявок наказом Мінрегіону внесені суттєві зміни. Тож члени комісії мають їх вивчити, щоб оцінити запропоновані проєкти відповідно до оновлених вимог.

У ході засідання були детально розглянуті нові критерії оцінювання. Відтепер максимальна кількість балів за проєкт знижена зі 100 до 75, а критеріїв замість п’яти стало чотири: актуальність та доцільність проєкту; ефективність та сталість; співфінансування з місцевого бюджету та четвертий — спеціальний критерій.

— Особливу увагу як членів комісії, так і заявників хочу привернути до четвертого критерію — «створення сприятливих умов для залучення інвестицій». Він може дати проєкту до п’яти додаткових балів у разі, якщо той не лише соціально, а й економічно орієнтований. Ми маємо націлити громади на створення саме таких розвиткових проєктів, — наголосила Олена Бойко.

Усі проєкти буде розміщено на відповідній онлайн-платформі. Там же члени комісії оцінюватимуть їх упродовж двох тижнів з дня, коли Мінрегіон надасть технічну можливість це зробити.

Чернігівська ОДА

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині думають над стратегією розвитку освіти

У Ніжині думають над стратегією розвитку освіти 10:30

За тиждень керівники навчальних закладів мають презентувати проєкти стратегічного розвитку шкіл, які вони очолюють

Сухополов'янська громада для підтримки місцевого пожежно-рятувального загону виділить 50 тисяч гривень

Сухополов'янська громада для підтримки місцевого пожежно-рятувального загону виділить 50 тисяч гривень 10:21

Сухополов'янська громада прийняла Програму з підтримки діяльності 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2022 рік

Поліцейські Чернігівщини закликають громадян не впускати незнайомців до своїх осель

Поліцейські Чернігівщини закликають громадян не впускати незнайомців до своїх осель 09:54

Поліцейські застерігають громадян від невідомих осіб, які можуть представлятися соцпрацівниками чи співробітниками комунальних служб, щоб проникнути до помешкання довірливих людей для скоєння злочину.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2021 році

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2021 році 09:51

Станом на 1 січня 2022р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 162 автозаправні станції (АЗС).

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у листопаді-грудні споживачі зменшили витрати на 3,7 млн грн

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у листопаді-грудні споживачі зменшили витрати на 3,7 млн грн 09:48

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрало понад 3600 клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини