Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 05:41:42

Програма розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки передбачає реконструкцію вулиць Серьожнікова і Святомиколаївської

05.08.2021   21:31Агенцiя

Програма розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, яку 3 серпня презентував на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Артем Стах, передбачає проведення повної реконструкції однієї з улюблених пішохідних зон чернігівців - вул. Серьожнікова та вул. Святомиколївської.

Орієнтовна вартість реконструкції - 36 мільйонів 605 тисяч гривень.

Після реконструкції нижньої частини Дитинця, пішохідний потік на вул. Серьожнікова суттєво збільшився.  Адже вулиця поєднує два чернігівських парки - ім. Богдана Хмельницького та Вал. Що стосується вулиці Святомиколіївської, то поки вона є лише частково пішохідною. Проте розглядаються варіанти повністю закрити її для автомобілів.

*Важливе уточнення –  візуалізація проєкту реконструкції вулиці є умовною. Кінцевий проєкт може мати інший вигляд.

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини