Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 01:19:07

КП "Зеленбуд" презентувало програму озеленення на 2021-2025 роки

03.08.2021   20:34Агенцiя

Сьогодні, 3 серпня, на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств начальник КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради Артем Стах презентував Проект програми розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки, розроблений спеціалістами комунального підприємства.

Головна мета програми - це розроблення комплексу заходів щодо відновлення, охорони і збереження зелених насаджень та утримання їх у здоровому впорядкованому стані. У рамках програми КП "Зеленбуд" має на меті реалізувати наступні завдання:

- запровадити облік зелених насаджень та створити електрону базу зеленого фонду міста;

- розробити ряд комплексних регуляторних документів для довготривалого розвитку озеленення міста;

- наповнити Чернігів скверами, бульварами та зеленими коридорами з використанням широкого різноманіття видів рослин;

- запровадити широке застосування нижнього ярусу озеленення, зокрема, кущів, які є чудовим захисним та декоративним інструментом;

- впровадити комплексний догляд за зеленими насадженнями міста;

- впровадити сучасні методи та практики висадки, захисту, догляду та лікування дерев;

- та інші заходи.

Також у програмі визначено 30 основних місць для реконструкції зелених зон під сквери, сади та бульвари. Також визначено 22 резервні перспективні зони, де також доцільно провести реконструкцію територій. Впровадження передбачених програмою заходів дозволило би найкраще зберегти та примножити зелений фонд міста.

Це – програма-максимум, той найкращий варіант озеленення міста, який розробили і пропонують взяти за мету фахівці спеціалізованого підприємства.

Разом з тим, втілення такого задуму потребує і суттєвих витрат. Орієнтовна вартість всіх передбачених програмою заходів на 5 років (2021-2025 роки) перевищує 2,5 млрд. гривень. Зрозуміло, що це дуже велика сума і в реальності витрати на озеленення міста будуть робитися відповідно до можливостей міського бюджету. У першу чергу будуть реалізовувати найважливіші з передбачених програмою заходів.

 

Останні новини Чернігівщини

 Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи

Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21

Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини