Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 15:31:12

На Чернігівщині зупинено спробу незаконного відшкодування ПДВ на суму 1,5 мільйони гривень

03.08.2021   20:03Агенцiя

До уваги податкових аудиторів Головного управління ДПС у Чернігівські області потрапив суб’єкт господарювання, який займається виробництвом продуктів харчування та подальшою реалізацією цієї продукції за межі митної території України за нульовою ставкою ПДВ, при цьому отримує відшкодування ПДВ з бюджету України.

Підприємство заявляло, що купує сировину для виробництва готової продукції та перевозить її автомобільним транспортом у межах Чернігівської області від постачальника до складів, які знаходяться на території заводу-виробника.

Під час проведення документальної позапланової виїзної перевірки податківці встановили, що виписані постачальником на адресу заводу-виробника документи не підтверджують реальність проведення господарських операцій по придбанню частини сировини та не відповідають визначенню первинного документу, як це регламентує Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Насправді транспортні засоби не здійснювали рух від постачальника сировини до заводу-виробника та в зворотному напрямку.

Отже, при формуванні податкового кредиту з ПДВ підприємство здійснило оформлення первинних документів з постачання частини сировини, джерело походження якої не встановлено та, перевезення якої не здійснювалось. Підприємство-постачальник умисно формувало податкову вигоду для підприємства-виробника з метою ухилення останнім від сплати ПДВ та отримання бюджетного відшкодування з бюджету.
Наразі підприємству відмовлено у бюджетному відшкодуванні ПДВ з бюджету на 1,5 мільйони гривень.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини