Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 05:04:50

Чернігівська ТЕЦ відновила виробництво електричної енергії

22.07.2021   10:16Агенцiя

20 липня на Чернігівській ТЕЦ відновлено роботу електричної генерації. Напередодні від станції було подано заявку до диспетчера, щодо підключення до Центральної енергосистеми.

️Нагадаємо, що 8 липня 0 годин 0 хвилин на Чернігівський ТЕЦ було зупинено роботу турбогенератора №2 та котла №2, що зумовило призупинення виробництва електричної енергії. Це була планова зупинка, відповідно до заявки, яка була попередньо подана до Центральної енергосистеми.

Вперше за 60 років стабільної роботи станція була зупинена в частині виробництва електричної енергії для того, щоб провести діагностування головного паропроводу та виконати необхідні роботи для продовження строку служби устаткування та подальшої безаварійної роботи теплоелектроцентралі. Даний захід не дозволяє без зупинки основних елементів виконати перевірку.

Своєчасне діагностування енергогенеруючого електричного обладнання, що досягнуло розрахункового терміну служби дозволяє усунути всі можливі ризики старту нового опалювального сезону 2021-2022 років.

️Варто зазначити, що станція була зупинена виключно з виробництва електричної енергії, теплова генерація продовжувала працювати. В роботі постійно знаходився паровий котлоагрегат, за допомогою якого здійснюється подача теплоносія для забезпечення потреби гарячого водопостачання до споживачів Чернігівської ТЕЦ та частини споживачів КП «Чернігівтеплокомуненерго».

Чернігівська ТЕЦ продовжує виконувати свою основну соціальну функцію – безаварійне виробництво теплової енергії та безперебійне постачання теплоносія у вигляді гарячої води та опалення в осінньо-зимовий період в домівки чернігівців.

️Як повідомлялося раніше, ніхто з чернігівців не відчув на собі зупинки роботи станції з виробництва електричної енергії.

Чернігівська ТЕЦ в енергогенерації виконує ключову роль, оскільки забезпечує покриття дефіциту електроенергії всього вузла на території Чернігівської області.

 

За повідомленням КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ «Фірма «Технова»

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини