Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 06:25:20

У податковій відбулась зустріч з аграріями

21.07.2021   12:54Агенцiя

Зустріч керівництва податкової з представниками аграрного сектору регіону відбулась у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

У діалозі взяли участь начальник Головного управління Людмила Слотюк, заступник начальника Руслан Погрібний, завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Сергій Романенко, депутати Чернігівської обласної ради Дмитро Іванов і Григорій Ткаченко та представники фермерських господарств.  

Питання, з якими звернулись аграрії, стосувалися не виконання рішень судів та значної кількості документів, що необхідно подавати для реєстрації податкових накладних у випадках їх зупинки. 
Людмила Слотюк пояснила присутнім, що дане питання регулюється Постановою КМУ від 11 грудня 2019 р № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних». Реєстрація податкових накладних відбувається автоматично за допомогою програми СМКОР. Даний програмний продукт успішно працює вже протягом кількох років та постійно вдосконалюється.  

На Чернігівщині доволі невисокий відсоток зупинення реєстрації податкових накладних: менше одного відсотка зі 100, - підкреслила Людмила Слотюк. Вона також зазначила, що після надання платником документів для реєстрації зупиненої податкової накладної, у 85 відсотках випадків рішення приймається на користь платника.    
За результатами проведеної зустрічі, учасники домовилися вийти з пропозицією щодо створення на базі Чернігівської обласної ради робочої групи для обговорення проблемних питань, що виникають у аграріїв.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.