Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 05:01:40

Голова Чернігівської ОДА підписала меморандум про співпрацю з керівництвом ПРАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат»

15.07.2021   17:56Агенцiя

Подія відбулася у четвер, 15 липня.

У Меморандумі йдеться про співпрацю та узгоджені дії Чернігівської ОДА із приватним акціонерним товариством «Ічнянський молочно-консервний комбінат» — одним із найбільших серед вітчизняних виробників молочних консервів та об’єднанням «Спілка молочних підприємств України». Від імені облдержадміністрації цей документ підписала голова ОДА Анна Коваленко.

Кожна зі сторін переконана, що така співпраця важлива як для бізнесу, так і влади. Адже Меморандум передбачає реалізацію заходів, спрямованих на соціально-економічний розвиток території, забезпечення соціального захисту працівників, підвищення рівня зайнятості населення, продуктивності праці та зростання заробітної плати.

— Одним з основних пріоритетів діяльності облдержадміністрації є виведення області в ТОП-10 областей за рівнем заробітної плати. Ми розуміємо, що цього неможливо досягнути без конструктивної співпраці з суб’єктами господарювання та налагодження партнерських відносин між державою й бізнесом. Тому маємо надію, що підписаний сьогодні Меморандум стане потужним важелем економічного розвитку як територіальної громади, так і самого підприємства, — зазначила Анна Коваленко.

Перед підписанням документа очільниця ОДА ознайомилася з виробничими потужностями молочно-консервного комбінату. Так, 70% виробленої продукції реалізується в більш ніж 70 країнах світу на всіх континентах. Серед найбільших споживачів — Азербайджан, Казахстан, Узбекистан, Лівія, Коста-Рика, Куба, Саудівська Аравія, ОАЕ, США, Ангола, ПАР, Японія, Австралія, Філіппіни та інші. На підприємстві функціонує система управління якістю ISO 9001-2000.
 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини