Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 02:22:14

Борги в розстрочку від податкової

29.10.2012   16:37Агенцiя

Розстрочення грошових зобов’язань передбачено ст.100 Податкового кодексу України.

Для розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань платник податків звертається до підрозділу погашення податкового боргу органу державної податкової служби за місцем свого обліку або за місцем обліку такого грошового зобов’язання з письмовою заявою, в якій зазначаються суми податків, зборів, штрафних (фінансових) санкцій (штрафів), пені, сплату яких платник податків просить розстрочити (відстрочити), а також строк розстрочення (відстрочення) та період сплати. До заяви додається економічне обгрунтування, яке складається з: переліку обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу, і доказів існування таких обставин; аналізу фінансового стану; графіка погашення розстрочених (відстрочених) сум; розрахунків прогнозних доходів платника, що гарантують виконання графіку погашення.

У межах повноважень ДПІ у м. Чернігові ДПС – розстрочення на суму не більше 300,0 тис. грн., ДПС у Чернігівській області – не більше 3 млн.грн.

Розгляд заяви про розстрочення здійснюється протягом 30 календарних днів з дати подання заяви.
З початку року міськими податківцями укладено 122 договора про розстрочення грошових зобов'язань на загальну суму 44,3млн. грн. та 57 договорів про розстрочення податкового боргу на 24,1 млн. грн. На початок жовтня 2012 року погашено розстрочені суми в обсязі 36,2 млн. грн., у т.ч. за -67 договорами розстрочені суми сплачено у повному обсязі – 22,0 млн. грн.

Лариса Сич, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини