Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 10:17:00

Укрпошта запрошує на роботу

01.06.2021   07:58Агенцiя

Підприємству потрібні оператори поштового зв’язку. Про умови роботи та вимоги до кандидатів йшлося на груповій співбесіді представника Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» з безробітними, яку організували фахівці міського центру зайнятості.

Зважаючи на те, що вакансія оператор поштового зв’язку не містить особливих вимог – потрібні лише базові знання персонального комп’ютера – фахівці Чернігівського міського центру зайнятості швидко підібрали претендентів та запросили їх у визначений час до роботодавця.

Під час заходу начальник відділу підбору персоналу Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Світлана Бойко ознайомила присутніх з вимогами до кандидатів, умовами та особливостями праці, рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями. За її словами, при працевлаштуванні людина може обрати найближче до проживання поштове відділення. Серед плюсів також широкий спектр соціальних гарантій на підприємстві. Так, за рахунок профспілки забезпечується літній відпочинок дітей працівників. Сумлінні і відповідальні працівники також можуть розраховувати на кар’єрний ріст. Не поодинокими є приклади, коли оператори поштового зв’язку «зростали» до начальників відділень, регіональних менеджерів та інших управлінських посад.

Безробітні, котрі зацікавилися вакансією, обмінялися контактами з рекрутером і домовились про подальшу зустріч вже безпосередньо на робочому місці.

До речі, обласна служба зайнятості давно і плідно співпрацює з Чернігівською дирекцією АТ «Укрпошта». Торік за її сприяння на підприємстві було укомплектовано 120 вакансій за професіями сортувальник поштових відправлень та виробів друку, листоноша (поштар), оператор поштового зв'язку тощо. За 5 місяців поточного року за направленням служби зайнятості на Укрпошту працевлаштовано 43 безробітних. Наразі актуальними є 14 вакансій.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.