Чернігівська швейна фабрика пошиє куртки для кінної поліції Німеччини
Чернігівська швейна фабрика «ТК-Стиль» на початку червня завершить відвантаження майже 10 тис курток для кінної поліції Німеччини. Про це повідомив засновник «ТК-Груп» Олександр Соколовський.
«Тепер, якщо зустрінете в Німеччині кінних поліцейських, можете попросити їх передати привіт Україні! У грудні 2020 року нашій швейній фабриці «ТК-Стиль» вдалося отримати дуже непросте замовлення на пошиття курток для кінної поліції Німеччини, і з середини березня 2021 року команда фабрики почала їх активно відшивати», – написав Соколовський на своїй сторінці у Facebook.
За його словами, кожна одиниця виробу перебуває на суворому контролі. Куртки багатодетальні, зі складною технологічною обробкою та з великою кількістю різноманітної фурнітури.
Відомо, що упродовж усього часу, доки відшивають куртки на фабриці перебувають представники замовника.
Швейна фабрика «ТК-Стиль» спеціалізується на пошитті верхнього одягу, плечових і поясних виробів, на ній працює понад 150 людей.
Заснована в 1995 році і на сьогодні представляє холдинг, що об’єднує різні напрями активів: оптова і роздрібна торгівля, імпорт тканин, фурнітури і домашнього текстилю, виробництво тканин, а також пошиття спецодягу (зокрема військового обмундирування), медичних виробів.
Асортиментний ряд – понад 30 тис видів тканин із 27 країн світу і 20 тис найменувань товарів у категоріях: фурнітура, пошив одягу, декор і домашній текстиль.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression