До місцевих бюджетів усіх рівнів протягом січня-квітня надійшло понад 2,2 млрд грн від сплати податків і зборів
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів протягом січня-квітня 2021 року надійшло понад 2,2 млрд грн від сплати податків і зборів.
Найбільшу частку у загальній сумі (63,4 відс.) займає податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло більш як 1,4 млрд грн, з них до обласного бюджету спрямовано 283,3 млн гривень.
Податку на майно (за земельні ділянки, житлову та нежитлову нерухомість, а також автомобілі преміум-класу) сплачено 317,4 млн гривень (14,2 відс. доходів бюджетів територіальних громад). Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 318,4 млн гривень (14,3 відс. загальної суми).
Решта податків і зборів у загальній сумі становить 8,1 відс. обсягу надходжень: податку на прибуток сплачено 33,9 млн грн, рентної плати за користування природними ресурсами – 62,2 млн грн, акцизного податку від реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів – 48,8 млн грн, плати за ліцензії на виробництво та продаж підакцизних товарів – 5,4 млн грн, екологічного податку – 6,9 млн гривень.
Четверту частину надходжень до місцевих бюджетів області від сплати податків забезпечили установи сфери державного управління, освіти та охорони здоров’я (26,2 відс. загальної суми або 584,3 млн грн).
Також у значних розмірах сплачено податки представниками галузі сільського господарства (19 відс. або 423,5 млн грн) та промисловості (14,5 відс. або 323,7 млн грн). Від громадян надійшло 315,6 млн грн податків з підприємницької діяльності та плати за майно (14,1 відс. загальної суми).
Суб’єктами господарювання, що працюють у сфері торгівлі та громадського харчування, сплачено 178,9 млн грн (8 відс. доходів місцевих бюджетів), транспорту – 123,3 млн грн (5,5 відс.), галузі лісового господарства – 75,2 млн грн (3,4 відс.), будівництва – 31,9 млн грн (1,4 відсотка).
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України