Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 17:08:05

У Чернігові військові отримали 10 квартир

26.10.2012   14:04

У Чернігові сьогодні 10 родин військовослужбовців місцевого гарнізону отримали квартири в новобудові по вул. Червоногвардійській, 3-в. Урочисте вручення ордерів відбулося на плацу перед Будинком офіцерів.

Житло для військовослужбовців (10 трикімнатних квартир, кожна з яких у середньому має площу 90 метрів квадратних) придбано за кошти Міністерства оброни України. З цією метою витрачено понад 3,5 млн. грн.

Новоселів із радісною подією привітали начальник Чернігівського гарнізону Ігор Шпак та Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Міський голова підкреслив, що в Чернігові з особливою повагою ставляться до тих, хто своєю професією обрав служіння Вітчизні.

За словами І.Шпака, крім вручених ордерів, власні квартири трохи пізніше з’являться ще у 4 родин, вони переселяться у квартири, звільнені військовими, які розширили свою житлову площу.

Всього на квартирній черзі в Чернігівському гарнізоні перебуває 840 військовослужбовців.
 

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини