Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 13:11:27

Про доходи населення Чернігівської області у ІІ квартілі. Статистика

26.10.2012   09:44

Номінальні доходи населення області за IІ квартал 2012р. порівняно з відповідним періодом 2011р. збільшилися на 10,6%.

Наявний  доход, який може бути використаний населенням на придбання споживчих товарів та послуг, збільшився на 13%. При цьому реальний доход, що визначається з урахуванням цінового фактора (індекса інфляції), виріс на 15,4%.

Наявний доход виріс за рахунок соціальних допомог на 35,4% та заробітної плати на 10,7%. Це основні джерела доходів населення нашої області. При цьому частка заробітної плати (35,9% суми доходів) перевищує частку соціальних допомог (30,9%).

Наявний доход  одного жителя області в ІІ кварталі 2012р. становив 5201,6 грн., що на 14% більше, ніж у ІІ кварталі 2011р. В Україні наявний доход виріс на 14,8%. 

Переважну частину  витрат населення (76,3%) становили витрати на придбання товарів та послуг. У цілому в Україні на цю складову витрат припадає 83,9% загальної суми.

Останні новини Чернігівщини

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих 12:51

Дві школи з Чернігівщини потрапили до сотні кращих шкіл України за версією часопису «Фокус». Це ліцей при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та школа №3 міста Чернігова.

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян 12:07

2 березня міський голова Ніжина Олександр Кодола провів особистий прийом громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини