Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 04:01:44

У квітні платники Чернігівщини додали бюджетам понад мільярд гривень податків та 539 млн гривень єдиного внеску

07.05.2021   11:28Агенцiя

Платниками Чернігівщини у квітні сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 1 млрд грн податків та зборів, – повідомляють у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Чернігівській області.

До державного бюджету надійшло 435 млн гривень. Перевищення показника квітня минулого року склало понад 38 відс. або 121 млн гривень. Це відбулося за рахунок збільшення надходжень податку на додану вартість - на 32 відс., податку на доходи фізичних осіб – на 36 відс., рентної плати за користування надрами – у 1,7 рази, військового збору – на 42 відс., податку на прибуток - на 12 відсотків.  

До місцевих бюджетів усіх рівнів у квітні надійшло понад 606 млн грн податків та зборів. Ці надходження у порівнянні з минулорічними збільшились на 44 відс. або на 186 млн гривень.

Як наповнювались місцеві бюджети пояснила начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк: «Майже 67 відс. суми, що надійшла до місцевих бюджетів, складає податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 406 млн гривень. У порівнянні з квітнем минулого року надходження податку збільшились на 103 млн гривень».

Серед інших податків, що значно впливають на наповнення місцевих бюджетів, Людмила Слотюк зазначила податок на майно. «За земельні ділянки, нерухомість та транспорт у квітні 2021 року сплачено майже у 3 рази більше, ніж у квітні минулого року. Цьогоріч сума сплачених майнових податків перевищила 94 млн гривень».

Крім того, у квітні поточного року страхувальниками сплачено 539 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що дає змогу вчасно виплачувати громадянам пенсії та інші соціальні видатки.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини