Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 12:48:32

На позачерговому засіданні правління обласного відділення Фонду розглянуто актуальні питання роботи у 2013 році

26.10.2012   09:32Агенцiя

24 жовтня 2012 року, у м. Чернігові, відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду, на якому було розглянуто низку питань, у тому числі: «Про бюджет Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013 рік», «Про програму щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторис на 2013 рік».

На засіданні, зокрема, зазначалося: обсяг доходної частини бюджету обласного відділення на 2013 рік прогнозується на рівні 6,1 млн. грн., зважаючи на те, що акумуляція страхових внесків відбувається централізовано.

Витратну частину бюджету затверджено  в сумі 188,7 млн. грн. з урахуванням потреби по фінансуванню за рахунок коштів Фонду всіх видів матеріального забезпечення застрахованим особам області та надання соціальних послуг, у тому числі для виплати допомоги за кошти Фонду передбачається 129,8 млн. грн., що на 5% більше, ніж у поточному році. В основному це видатки по тимчасовій непрацездатності – 90,4 млн. грн., по вагітності та пологах – 36,8 млн. грн. Планується збільшити на 26% асигнування на оздоровчі заходи. Видатки на ці цілі прогнозно складуть 45,6 млн. грн.

Програмою щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей передбачається у 2013 році на придбання путівок, у тому числі до реабілітаційних відділень санаторіїв, спрямувати 26,8 млн. грн. і на ці кошти направити на санаторно – курортне лікування біля 4600 застрахованих осіб.

Продовжиться часткове фінансування санаторіїв – профілакторіїв національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського. Сума запланованих коштів на ці заходи складає 1,5 млн. грн.

Влітку наступного року у дитячих закладах області та за її межами планується оздоровити біля 9 тисяч дітей. На цю кампанію буде виділено 10,0 млн. грн.

На часткове фінансування дитячо – юнацьких спортивних шкіл області передбачається направити 5,0 млн. грн., що дасть змогу охопити більше 8 тисяч дітей регулярними заняттями з фізичної культури та спорту.

Для забезпечення дітей  застрахованих осіб області новорічними подарунками планується використати 2,2 млн. грн. та придбати понад 90 тисяч подарунків.

Затверджений бюджет відділення направлено для погодження Виконавчій дирекції та затвердження його на засіданні правління Фонду.

Водночас члени правління ухвалили рішення про нагородження ряду працівників обласного відділення, за особисті заслуги у справі реалізації завдань Фонду та з нагоди Дня працівника соціальної сфери (4 листопада поточного року), Подякою голови правління відділення Фонду.

Провів засідання голова правління обласного відділення Фонду  В.П. Попов.

Прес - служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян 12:07

2 березня міський голова Ніжина Олександр Кодола провів особистий прийом громадян.

Молодіжна рада при чернігівському міському голові провела перше установче засідання

Молодіжна рада при чернігівському міському голові провела перше установче засідання 12:04

2 березня в Чернігівській міській раді відбулося перше засідання новообраного, вже другого складу Молодіжної ради при чернігівському міському голові.

Підписано меморандум про співпрацю з АТ “Слов'янські шпалери – КФТП”

Підписано меморандум про співпрацю з АТ “Слов'янські шпалери – КФТП” 11:50

Візит у Корюківку на найбільше українське підприємство з виробництва шпалер завершився підписанням Меморандуму про співпрацю та узгоджені дії із представниками фабрики та Асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі “УкрПапір”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини