Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 11:36:23

За рівнем збільшення середньої заробітної плати Чернігівщина шоста в державі

24.04.2021   10:28Агенцiя

Анна Коваленко одним з головних пріоритетів своєї діяльності на посаді голови Чернігівської ОДА визначила виведення області у топ-10 по рівню середньої заробітної плати.

Для досягнення заявленої цілі голова ОДА застосовує всі наявні можливості та ресурси: відстоює економічні інтереси регіону перед Урядом та міністерствами, сприяє створенню нових робочих місць на успішних підприємствах, і водночас посилює тиск на тіньовий сектор.

І зусилля приносять результати. Сьогодні за динамікою зростання зарплати Чернігівщина вийшла на 6 місце в країні. За даними Державної служби статистики України, у лютому, в порівнянні з січнем, ріст склав +2,5%. Попереду Луганська (+8,2%), Закарпатська (+6%), місто Київ (+5.5%), Чернівецька (+4,7%) та Харківська (+4,2%) області.

Найбільше підвищення заробітної плати у нашому регіоні у лютому по відношенню до січня відбулося у сфері тимчасового розміщення й організації харчування (на 39%),  професійній, науковій та технічній діяльності (на 18,7%), мистецтві, спорті, розвагах та відпочинку (зростання на 7,8%).

У разі збереження темпів зростання, завдання підвищення рівня життя в Чернігівській області виглядає цілком реальним. Незважаючи на економічні негаразди, викликані пандемією та загальним спадом світової економіки.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.