Спортшколи Чернігівщини будуть частково фінансуватися соцстрахом
Днями, у виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відбулася робоча зустріч з головами обласних рад фізкультурно-спортивних товариств «Динамо», «Колос», «Спартак», «Україна» і директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл області (далі - ДЮСШ), на якій було розглянуто актуальні питання по утриманню ДЮСШ за рахунок коштів Фонду.
У ході зустрічі, зокрема, зазначалося, що з 1 січня 2013 року набуває чинності постанова правління Фонду від 31.07.2012 №44 «Про затвердження Порядку часткового фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності». Згідно зазначеного Порядку, часткове фінансування ДЮСШ буде здійснюватись виконавчою дирекцією обласного відділення Фонду напряму, без посередників – фізкультурно-спортивних товариств та за умови існування у них інших джерел фінансування.
Рішення щодо здійснення часткового фінансування ДЮСШ приймається правлінням відділення Фонду при наявності документів, які необхідно надати до 1 листопада поточного року. Правління визначить перелік ДЮСШ та обсяги їх часткового фінансування.
Водночас, принципова розмова йшла про необхідність приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів, вимоги до заявок на фінансування ДЮСШ та фінансової звітності, витрати, які можуть здійснюватися за рахунок коштів Фонду.
Окремо йшлося про недопущення порушень при використанні коштів, а саме: оплаті праці тренерів-викладачів, які не мають відповідної вищої освіти з фізичного виховання на рівні бакалавра, спеціаліста або магістра; утриманню орендованих споруд і витрат на проведення ремонту; оплаті видатків, які не відносяться до статті «Оплата за договорами оренди»; витрат на харчування дітей, які не беруть участь у змаганнях; придбанню кубків, грамот, оплаті членських внесків для участі в змаганнях; перенесенні коштів на інші статті без відповідного погодження та інших.
Зустріч пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду Савича П.І., який підвів її підсумки та наголосив на неухильному дотриманні керівниками ДЮСШ Порядку часткового фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл за рахунок коштів Фонду.
Прес – служба виконавчої дирекції
обласного відділення ФСС з ТВП
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.