Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 09:08:54

Велике будівництво на Чернігівщини: міст через Остер - один із семи, які оновлюється під час ремонту траси Р-67

14.04.2021   09:21Агенцiя

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.

Наразі підрядник залив монолітну залізобетонну плиту штучної споруди по правій смузі руху і проводить роботи з бетонування укосів.

Міст через річку Остер на об'їзній Ніжина - одна із семи штучних споруд, які оновлюються в рамках ремонту ділянки Ніжин - Прилуки на дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин. Чотири мости зробили у 2020 році, ще три будуть повністю відремонтовані у 2021 році.

В процесі оновлення на мосту ремонтують поверхні плит прогонової будови та елементів опор, поздовжні шпонкові стики плит прогонової будови, влаштовується монолітна плита проїзної частини, встановлюються деформаційні шви, влаштовується проїзна частина мосту та тротуари, робиться гідроізоляція, захисний шар, нове асфальтобетонне покриття, нова оцинкована мостова огорожа, захисне покриття на пішохідній зоні, робиться сполучення мосту з підходами, досипаються укоси земляного насипу мосту, які укріплять монолітним залізобетоном, влаштовуються водоскидні лотки.

Нагадаємо, у 2020 році по програмі Велике будівництво, стартували роботи з поточного середнього ремонту 75-кілометрової ділянки Ніжин - Прилуки на трасі Р-67 (км 79 + 601 - км 154 + 468). Ремонтом буде охоплено відрізок дороги від перехрестя з трасою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ до пересічення з трасою Н-07 Київ – Суми – Юнаківка.

В межах поточного середнього ремонту тут:
- влаштовується близько 40 см нового покриття проїзної частини: 22 см – органо-мінеральна суміш, 12 см – вирівнюючий шар, 5 см – щебенево-мастиковий асфальтобетон;
- укріплюють узбіччя;
- ремонтують сім мостів;
- облаштовують дорожню обстановку;
- встановлюють освітлення та відеокамери у населених пунктах.

Станом на початок 2021 року нове покриття вже було укладено на ділянці від Прилук до Хвилівки і розпочато роботи на об'їзній Ніжина в напрямку Зруба.

Автодорога Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин поєднує між собою міжнародні автодороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, М-02 Кіпт – Глухів – Бачівськ, М-03 Київ – Харків – Довжанський та національну Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. Є найкоротшим виходом з центральної України (Полтава, Кропивницький, Дніпро) у напрямку країн Балтії через КПП «Нові Яриловичі». Забезпечує зв'язок між Чернігівською і Полтавською областями. З’єднує ряд адміністративних центрів – обласного і районних.
За програмою Президента України Велике будівництво  у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.
Крім того, 9 мостів буде полагоджено капітально і 5 – реконструйовано.

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини