Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 11:41:27

"Велике будівництво" на Чернігівщині: Капремонт траси М-01: між Калитянським та Сираями йдуть дорожні роботи

10.04.2021   11:35Агенцiя

Цьогоріч роботи з капітального ремонту дороги М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі активізувались на території Чернігівської області (у минулому році підрядник здебільшого працював на території Київщини).

Цього тижня поблизу села Калитянське по лівому проїзду йдуть роботи з укладання шару регенерації.

Біля села Сираї по лівому проїзду йдуть роботи з фрезерування старого відпрацьованого покриття.

Капітальний ремонт здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка), технічний нагляд FIDIC — корейською компанією Dongsung Engineering CO., LTD.

У рамках реалізації проєкту з капітального ремонту на трасі М-01 буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено розмітку, влаштовано зовнішнє освітлення.

Всього капітальним ремонтом буде охоплено 80 км міжнародної траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі від Києва, включаючи об’їзну Броварів, до Кіптів (транспортна розв’язка доріг М-01 та М-02). В межах Чернігівської області буде капітально відремонтовано 37 км дороги М-01. Згідно укладеного контракту, завершити ремонт ділянки Київ - Кіпті планується до 2022 року.

За програмою Президента України Велике будівництво у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення. Крім того, 9 мостів буде полагоджено капітально і 5 – реконструйовано.

Служба автомобільних доріг

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики, освітяни та інші отримають фінансову винагороду від міста 09:16

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі 3 тисячі гривень.

Відбулося засідання сесії Чернігівської міської ради 09:14

30 березня 2023 року відбулося 30-те засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 22 депутати з 42. На їх розгляд було винесено більше двох десятків питань, включаючи депутатські запити та різне.

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів 09:12

Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року.

Новобасанська територіальна громада: питання відновлення інфраструктури та житлового сектору 08:54

Наявні результати та подальші плани щодо відбудови та відновлення пошкоджених об’єктів 29 березня з представниками Новобасанської сільської ради обговорив під час робочої поїздки перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.