Вісім новий елеваторів запрацюють на Чернігівщині у цьому році
До кінця 2012 року на Чернігівщині запрацюють вісім нових зернозберігаючих комплексів загальною ємністю майже півмільйона тонн зерна.

Елеватор
Три з восьми зернозберігаючих комплексів, які мають бути запущені цьогоріч, вже здані в експлуатацію. Це друга черга елеватора у ТОВ “Елеватор-Агро” Прилуцького району, зернозберігаючий комплекс у СТОВ “Інтер” Ічнянського району та елеватор у ТОВ “Бахмачрегіонпостач” Бахмацького району.
На цьому тижні у селі Велика Доч агропромисловою групою “Агротрейд” здається в експлуатацію перша черга зернозберігаючого комплексу потужністю 50 тисяч тонн зерна.
Ще чотири елеватори різної потужності планується запустити до кінця цього року у Бобровицькому (ТОВ “Земля і Воля”), Ічнянському (АХ “Росток холдинг”), Носівському (Носівське ХПП) та Щорському (ПСП “Яна Плюс”) районах.
“На сьогодні в Чернігівській області налічується більше тисячі зернових складів та елеваторів загальною потужністю понад 2,4 мільйона тонн зерна, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, коментуючи ситуацію в елеваторному господарстві регіону. – Але, за нашими очікуваннями нинішній врожай зерна впритул наблизиться до 3-х мільйонів тонн, тому для його зберігання потрібні додаткові потужності. Якщо до кінця року в експлуатацію будуть введені усі вісім елеваторів, на що ми розраховуємо, то область додатково отримає ємностей для зберігання і доробки півмільйона тонн зерна. А це вже відповідатиме реальним обсягам зерновиробництва”.
Прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.