Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:32:11

Половина шпалер виготовлена в Україні зроблена на підприємства Чернігівщини

20.10.2012   11:58

Підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності посідають друге місце серед основних видів діяльності переробної промисловості Чернігівської області.

На цих підприємствах зайнято 1,8 тис.осіб, або 4,2% від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

При тому, що питома вага продукції цих підприємств в Україні незначна, обсяги виробництва окремих видів продукції досить вагомі. Так в області виробляється майже половина від загального обсягу в Україні шпалер та аналогічних покриттів із паперу.

За січень–серпень п.р. підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності реалізували продукції на суму 826,3 млн.грн., або майже 9% від загального обсягу реалізації промислової продукції. За цей період збільшилося виробництво паперу побутового та санітарно-гігієнічного призначення, коробок, ящиків та сумок з гофрованого та негофрованого паперу та картону, більше надруковано книг, газет та журналів.

Продукція целюлозно паперового виробництва користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Вироби з паперу та картону експортуються в 21 країну, серед яких країни СНД, Європи та Азії. За січень–серпень 2012р. обсяг експорту цієї продукції становив 76,5 млн.дол.США, що більше, ніж рік тому, на 5,2%.

У I півріччі 2012р. підприємствами целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності освоєно 11,1 млн.грн. капітальних інвестицій (6,8% до загального обсягу інвестицій промисловості), що на 18,6% більше, ніж за відповідний період 2011р.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.