Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 липня, 23:36:37

Харчові підприємства лідери з іновацій та виробництва на Чернігівщині

20.10.2012   11:33

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів в останні роки займають домінуюче положення в промисловості Чернігівщини.

На цих підприємствах зайнято 11,4 тис. штатних працівників, або більше чверті (26,9%) від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві. В обсязі реалізації промислової продукції їх частка становить понад 40%.

У січні–вересні п.р. проти аналогічного періоду минулого року випуск промислової продукції у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів збільшився на 5,1%. Суттєво (у 2,2 раза) зросло виробництво крохмалів, крім модифікованих, на 42,4% більше вироблено молока й вершків сухих, на 9,7% – олії соняшникової нерафінованої, на 9,5% – масла вершкового, на 9,3% – молока й вершків згущених, на 8,3% – продуктів кисломолочних, на 8,2% – молока обробленого рідкого.

Підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за І півріччя 2012р. освоєно 55,4 млн.грн. капітальних інвестицій, або третину всіх інвестицій промисловості. Іноземні інвестиції станом на 1 липня п.р. становили 51,9 млн.дол. США, або більше половини (52,6%) від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в області.

Кожне сьоме підприємство цієї галузі впродовж минулого року займалося інноваційною діяльністю. Ними впроваджено 8 нових технологічних процесів, з яких 3 маловідходні та ресурсозберігаючі, освоєно виробництво 10 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 94,5 млн.грн., майже чверть її відвантажено за межі України.

Останні новини Чернігівщини

 Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху

Поліція Чернігівщини встановлює обставини падіння 4-річної дитини з вікна п’ятого поверху 14:00

Співробітники Чернігівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за фактом травмування хлопчика 2020 року народження внаслідок падіння з вікна багатоповерхівки. Малюка госпіталізовано до дитячої обласної лікарні.

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами

Виконком затвердив тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також на послугу з управління побутовими відходами 13:44

Тарифи на збирання, перевезення, видалення побутових відходів, а також середньозважений тариф на послугу з управління побутовими відходами сьогодні, 22 липня, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року

4,8 тис. пропозицій роботи налічувалося у базі вакансій обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2024 року 13:32

А це на третину більше відповідного показника минулого року, що свідчить про поступове відновлення виробничих потужностей та інфраструктури на Чернігівщині.

 Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 66 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 09:20

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини