Заробітна плата на Чернігівщині зросла на 15,6% і становила в середньому 1934 грн. за місяць
У січні-вересні 2011 року на підприємствах, в організаціях та установах області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) у середньому були зайняті 229,9 тис. штатних працівників.
Номінальна заробітна плата, нарахована на штатного працівника порівняно з відповідним періодом попереднього року зросла на 15,6% і становила в середньому 1934 грн. за місяць.
Реальна заробітна плата штатних працівників збільшилася відносно січня-вересня 2010р. на 4,5%.
Зберігалася значна диференціація оплати праці в залежності від виду економічної діяльності. Серед більш оплачуваних були працівники, зайняті в транспорті, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, фінансовій діяльності, целюлозно-паперовому виробництві, видавничій діяльності, добувній промисловості, де нарахування в 1,4-1,8 раза перевищили середній показник в економіці області.
Водночас розміри заробітної плати в працівників хімічного виробництва, рибальства, рибництва, оброблення деревини та виробництва виробів із деревини, виробництва транспортних засобів та устатковання, діяльності готелів та ресторанів не перевищували 75% середньообласного показника.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.