Про роботу промисловості Чернігівської області в січні-вересні 2012 року
У січні-вересні п.р. порівняно з відповідним періодом минулого року випуск промислової продукції збільшився на 0,8%.
Суттєвий приріст (10,4%) одержано в добувній промисловості, а серед основних видів діяльності переробної – у хімічній промисловості (12,4%), виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів (5,1%).
Упродовж січня-вересня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто природного газу, вироблено торф’яних брикетів і напівбрикетів, постільної білизни, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, паперу та картону, пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва та для фільтрування й очищення рідин, низьковольтної електричної апаратури, устаткування електросигнального.
Серед продуктів харчування на 42,4% збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 14,6% – круп, на 9,7% – олії соняшникової нерафінованої, на 9,5% – вершкового масла, на 9,3% – молока й вершків згущених, на 8,3% – кисломолочних продуктів, на 8,2% – обробленого рідкого молока.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.