Переорієнтація податкової служби знаходить відгук серед платників податків Чернігівщини
Днями головний податківець області зустрівся з представниками бізнесових структур Чернігівщини.
Під час зустрічі голова податкового відомства області Валентин Осипенко підкреслив, що податкова служба області працює в площині створення високоякісної сервісної служби.
У податкових інспекціях області успішно працюють 13 Центрів обслуговування платників податків. Останній минулого місяця було відкрито у Семенівському відділенні Н.-Сіверської МДПІ. З відкриттям центрів відчутно покращилися умови обслуговування платників податків.
Великим попитом серед платників користується Центр сертифікації ключів при ДПС у Чернігівській області. За час його існування майже 3 тисячі громадян вже скористалися його послугами та майже 5 тисяч платників отримали безкоштовні ключі від податкової.
За словами Валентина Осипенка, нині ДПС України реалізує багато інноваційних проектів: „Тиждень тематичних консультацій”, «Горизонтальний моніторинг», Національний офіс обслуговування великих платників, Єдина база податкових знань, «Дізнайся більше про свого бізнес партнера», «Пульс податкової» тощо, і платники податків Чернігівщини являються постійними їх користувачами.
Перетворення податкової з фіскального органу на сервісну службу передбачає і скорочення кількості перевірок. Завдяки вдосконаленню процедури планування та відбору до перевірки винятково ризикових платників податків загальна кількість запланованих документальних перевірок юридичних осіб протягом 2012 року зменшилася майже на половину (46,5%). При цьому, кількість запланованих до перевірки суб‘єктів малого підприємництва у порівнянні з минулим роком зменшилася на 75,4%. Також значно скоротилася кількість фактичних перевірок. Протягом 9 місяців 2012 року проведено 605 фактичних перевірок, що на 23% менше, ніж за відповідний період минулого року.
Працюючи в умовах модернізації податкової системи, податкова служба області успішно забезпечує виконання головного завдання - стабільного наповнення бюджетів, - підкреслив Валентин Осипенко. – З початку року платниками податків Чернігівщини до загального фонду державного бюджету сплачено 4,4 млрд. грн.. Місцеві бюджети поповнилися на 1,1 млрд. грн., що на 20,8 %, або на 186,6 млн. грн. більше рівня минулого року.
Голова Асоціації платників податків у Чернігівській області Михайло Назаренко розповів присутнім про відкриття відділень АППУ у районах області та запросив учасників зустрічі стати її членами. Також він зауважив, що переорієнтація податкової служби знаходить відгук серед платників області, змінюється ставлення до податкової служби, як до свого рівноправного партнера. Під час зустрічі також обговорювалися зміни у податковому законодавстві.
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39
На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.
Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08
Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.
Поліцейські Чернігівщини викрили злочинну групу, яка налагодила збут психотропів у виправній колонії 13:37
Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Північно-Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Менська виправна колонія №91» під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинної групи, причетної до незаконного обігу психотропних речовин.
У Ніжинській громаді підбили підсумки конкурсу «Школа Фондів громад» 13:15
Для Ніжинської громади важливо підтримувати ініціативи, що сприяють розвитку освіти, формуванню навичок безпеки, зміцненню ментального здоров’я та згуртованості жителів.
Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10
Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.