Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 07:44:56

На обліку Чернігівського обласного центру зайнятості майже 14 тисяч безробітних

17.10.2012   15:42Агенцiя

У січні-вересні 2012 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 40,8 тис. незайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 7,1% менше, ніж за цей період 2011 року.

За звітний період у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 21,6 тис. вакансій від 4,8 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 14,5 тис. вакансій (67,2% від загальної кількості вільних робочих місць). На початок жовтня 2012 року актуальними були 2,3 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 6 незайнятих осіб (на 1 жовтня 2011 року - 7).

За сприяння служби зайнятості у січні-вересні цього року отримали роботу 14,5 тис. незайнятих громадян. Зокрема, 1246 безробітних працевлаштовано на робочі місця, створені шляхом надання дотацій роботодавцям, і 405 – відкрили власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом 9 місяців 2012 року набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 4,7 тис. безробітних.

До участі в оплачуваних громадських роботах залучено 8,8 тис. осіб. Безробітні займались благоустроєм населених пунктів, надавали допомогу особам похилого віку, ветеранам війни та праці, працювали у сільському та лісовому господарствах.

Загалом до активних форм сприяння зайнятості було залучено 28 тис. незайнятих громадян (68,5% громадян на обліку).

Станом на 1 жовтня 2012 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 13,9 тис. безробітних громадян, рівень зареєстрованого безробіття становив 2,2% постійного населення працездатного віку (проти 2,4% станом на 1.09.2012).

Інформацію підготував Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.